Вебінар
"Чат-боти для масового рекрутингу"
9 грудня / Четвер
17:00 - 18:30
Безкоштовно
для чого ми робИмо цей вібінар?
Ми зустрічаємось, щоб обговорити найуспішніші кейси з масового підбору персоналу

Ми запросили провідних рекрутерок та експерток з впровадження інформаційних технологій поділитись своїм досвідом та думками
Кому буде корисним цей вебінар?
Усім, хто відповідає за масовий рекрутинг
Ви дізнаєтесь, як чат-боти допоможуть закривати більше вакансій та зібрати свій власний кадровий резерв
Тим, хто замислювався, як автоматизувати рутину
Ми розкажемо, як звести "monkey job" нанівець. Та обговоримо, чи можливий підбір персоналу без холодних дзвінків та нескінченнного "скрінінгу" резюме
Або ви вже спробували чат-боти для рекрутингу і щось пішло не так
Ви дізнаєтесь, з чого саме починати автоматизацію. Та на що звернути увагу до старту проєкту
Зустрічайте наших есперток
Олеся Ільєнко
Керівниця депратаменту рекрутинга Ukrsibbank BNP Paribas Group
Перед Олесею стоїть виклик - забезпечити масовий рекрутинг для більш, ніж 200 відділень банку та 280 точок продажу у торгових партнерів. Олеся поділиться досвідом, як Чат-бот рішення допомогають покращити досвід кандидата та запобігти професійному вигоранню у рекрутерів. Як впроваджувати проєкти, у використанні яких будуть задіяні сотні колег. Та які саме методи роботи IT компаній варто перейняти HR департаменту.
Ірина Сидорчук
HRD в IT компанії, засновниця Sydorchuk Consulting, авторка книги Ейчарня, володорка премії "HR-бренд року"
Ірина одна із перших почала використовувати чат-боти для масового рекрутингу. І саме завдяки кейсу впровадження "бота - рекрутера" JobBot, Ірина отримала премію "HR-бренд року". На вебінарі Ірина поділиться досвідом, які "болі" рекрутерів зміг "вилікувати" чат-бот. Та як досягти реальних бізнес-результатів від його впровадження.
Оксана Мацюпа
Керівниця відділу рекрутингу національної мережі аптек "Подорожник"
Оксана керує рекрутингом та адаптацією нових співробітників в умовах швидкого зростання бізнесу. На вебінарі Оксана розповість, як Чат-бот рішення допомогли автоматизувати рутинну сторону процесу рекрутинга. Та чому рекрутеру доведеться бути ще і трішки діджитал-маркетологом.
Марія Романова
CEO іноваційної компанії Radar Tech
На рахунку команди Маріїї багатий досвід успішно реализованих програм для пошуку рішень під задачі корпорацій (акселераційні програми, гакатони та інші). Марія розкаже, як ще до початку проекту визначити формат програми пошуку рішень. Як в великих компаніях залучати союзників для своїх проєктів. Та як запускати успішні рішення за екстрімально короткий термін.
Катерина Коварська
CEO та засновниця компанії Khmarka
Модераторка зустрічі
За допомогою AI платформи від Khmarka, будь який користувач може запустити Чат-бот рішення для рекрутингу за декілька хвилин.
Зараз серед клієнтів компанії Khmarka присутні великі корпорації, швидко зростаючи старт апи та малий бізнес. Катерина розповість, як бізнесу отримати максимум від Чат-бот рішень.

Організатор вебінару
Компанія - розробник AI платформи для створення чат-ботів.

За допомогою нашої платформи, користувач без навичок программування, зможе створоти чат-бот для бізнесу. Це у сотні разів швидше, ніж наймати команду розробників.

Окрім чат-боту, платформа надає можливість управління акаунтами користувачів чат-боту та їх відповідями. Розсилати їм повідомлення безкоштовно та в будь-якій кількості.
HR-партнер вебінару
WORK.ua — це ефективний, зручний та швидкий сайт, призначений для пошуку співробітників компаніями та пошуку роботи фахівцями.

Команда сайту постійно удосконалює його, поєднуючи кращі функціональні можливості вітчизняних та зарубіжних веб-сервісів з сучасним дизайном.

Звання головного українського сайту для пошуку роботи підтверджує кількість користувачів, які щомісячно відвідують Work.ua — понад 5 мільонів.
Реєстрація

Будь ласка, заповніть форму

Не можете бути присутнім,
але цікавить демо "Чат-бот рішення для рекрутингу"?
Просто вкажіть, це у формі реєстрації
Ваш робочий e-mail*
Ваше ім я*
Не можете бути пристунім, але цікавить демо?
Натискаючи на кнопку "Реєстрація", Ви даєте згоду на обробку персональних даних.
Ваші дані не передаються третім особам
Made on
Tilda